محدوديت هاي اينستاگرام همچون عدم نمايش تصاوير کاربران به صورت واضح و بزرگ و همچنين دانلود استوري برخي صفحات، توسعه دهندگان زيادي را به فکر ساخت رباتي به منظور دور زدن اين کمبود ها انداخته است. اگر دوست داريد در کنار اپليکيشن اينستاگرام خود به قابليت هاي بيشتري دسترسي داشته باشيد پس ربات اين هفته را از دست ندهيد.

با پيشرفت تکنولوژي و ظهور شبکه هاي اجتماعي خلاق و نوآوري چون تلگرام، ربات ها نيز هر روز شکل و رنگ تازه اي به خود مي گيرند. امروز و در يکي ديگر از سري معرفي ربات هاي تلگرام قصد داريم ربات Regrambot@ را برايتان معرفي کنيم. به کمک ربات فوق مي توانيد اطلاعات پروفايل اينستاگرام مورد نظر خود را استخراج کنيد.

براي دسترسي به اين ربات کافي است از آيدي Regrambot@ استفاده کرده و يا روي اين لينک کليک کنيد. با باز شدن صفحه ي ربات روي start/ کليک نماييد. با انجام اين کار ربات اطلاعات مورد نياز را در اختيار شما قرار مي دهد. پس از آن ربات فوق از شما مي خواهد تا به يکي از 3 روش پيشنهاد شده آيدي اينستاگرام مورد نظر را براي آن ارسال کنيد.

نمايش مشخصات کامل آيدي مورد نظر که به نظر مي رسد به جز امکان کپي کردن متن بيوگرافي ها کاربرد ديگري ندارد.
براي انجام اين کار مي توانيد آيدي اينستاگرام صفحه مورد نظر خود را به صورت کاملاً ساده براي Regrambot بفرستيد، آيدي را با يک @ در ابتداي آن همراه کنيد و يا در پايان آدرس اينترنتي /https://www.instagram.com آيدي مورد نظر را درج نماييد.

به وسيله Regrambot مي توانيد استوري و پست هاي صفحات عمومي را به راحتي از طريق پيام رسان تلگرام دانلود کنيد.
پس از اين مرحله ربات مشخصات کامل صفحه ارسالي همچون نام نمايشي، نام کاربري، تعداد پست، تعداد فالوور، تعداد فالووينگ، وضعيت صفحه اعم از عمومي يا شخصي و بيوگرافي را براي کاربر ارسال مي کند.

البته اين مشخصات را مي توان با مراجعه به صفحه دلخواه خود در اينستاگرام نيز بدست آورد و به نظر مي رسد تنها کاربرد آن در کپي کردن متن بيوگرافي ها باشد تا چيز ديگر. در پايان به راحتي مي توانيد با ضربه زدن روي گزينه «دانلود عکس پروفايل» تصوير پروفايل صفحه مورد نظر خود را دريافت نماييد.

گزينه «مشاهده پخش زنده» اين امکان را براي کاربران فراهم کرده است تا بتوانند پخش هاي زنده را خارج از محيط اپليکيشن اينستاگرام و در مرورگر داخلي تلگرام مشاهده نمايند.
همچون ربات اينستا پروفايل (instaprofile_bot@) بيشتر قابليت هاي اين ربات نيز براي صفحات عمومي کاربرد دارد. به وسيله Regrambot مي توانيد استوري و پست هاي صفحات عمومي را به راحتي از طريق پيام رسان تلگرام دانلود کنيد.

نمايش محبوب ترين پست ها و محبوب ترين ويديوهاي صفحات عمومي به همراه ديدن پخش زنده صفحات مختلف آن هم خارج از اپليکيشن اينستاگرام از ديگر مزاياي ربات مذکور به شمار مي رود.

دانلود استوري ها و مشاهده پخش زنده از جمله مزاياي Regrambot نسبت به اينستا پروفايل به شمار مي روند.
اين در حالي است که عدم وجود قابليت دانلود پست هاي صفحات عمومي به صورت يک جا و در يک فايل زيپ را مي توان از جمله ضعف هاي ربات Regrambot نسبت به ربات اينستا پروفايل به حساب آورد.